Zespół PIRANHA Kultur aktywnie działa na międzynarodowej scenie muzycznej oraz w sferze wymiany kulturalnej od ponad 20 lat. Portfolio Piranha zawiera różnorodne imprezy i działania– od autorskiego festiwalu letniego Heimatklänge po festiwal Nächte des Ramadan; od tworzenia programów dla Staatliche Museen w Berlinie i Europafest dla niemieckiego rządu w 2007, po pracę dla Goethe-Institut Beijing.

Stowarzyszenie A KuKu Sztuka
Organizacja pozarządowa działającą na polu kultury, sztuki i edukacji artystycznej od 2006 roku. Promuje Trójmiasto jako ważny ośrodek kulturotwórczy. Oprócz jednorazowych inicjatyw stwarza szereg cyklicznych projektów, które na stałe wpisują się w ogólnopolski kalendarz kulturalny. Wśród organizowanych wydarzeń artystycznych znajdują się projekty filmowe jak Festiwal "Animation Now!", "Cremaster On Tour", działania plenerowe np. interdyscyplinarne PARKOWANIE oraz CudaWianki czyli Noc Świętojańska w Gdyni, "Film od Morza" przy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, akcje społeczne jak "Włącz Się! Kulturalnie", czy wydarzenia multimedialne, np. międzynarodowy festiwal "Transvizualia", wystawa "Lech Majewski – Artysta Obrazu, Obraz Artysty", projekty mobilne jak polsko-czeskie "736 KM" i metropolitalne "400 KM" oraz działania wydawnicze – „Irlandzka Herbatka” Ciarana Carsona w ramach wydawnictwa A KuKu Sztuka. Zdobywcy prestiżowych wyróżnień m.in. dwóch Sztormów "Gazety Wyborczej".
O wszystkich swoich działaniach informują na bieżąco na naszej stronie internetowej:
www.akukusztuka.eu

Pomysłodawczyni i Dyrektor Artystyczny Festiwalu C 3 - Jennifer Dautermann specjalizuje się we współczesnej muzyce klasycznej, muzyce współczesnej i klubowej. Ukończyła  Interlochen Arts Academy oraz University of Michigan School of Music. Przez wiele lat pracowała w departamencie 'Arts and Creative Industries' w British Council w Niemczech, gdzie była odpowiedzialna za przygotowanie i realizację i  różnorodnych projektów z takich dziedzin jak sztuki wizualne, kultura, muzyka i film. Powołała do życia pierwszą edycję festiwalu C3 / Club Contemporary Classical Festival (2009) i stale pracuje nad jego rozwojem. Jednocześnie jest kierownikiem projektu CLASSICAL:NEXT – The Art Music Expo, który przygotowuje dla WOMEX. Pierwsza edycja tego projektu będzie miała miejsce w maju 2012 roku.

Michał Jacaszek, urodzony w 1972 roku, mieszka w Gdańsku. Kompozytor i producent muzyczny. Członek  PSeME (Polskiego Stowarzyszenia Muzyki Elektroakustycznej). Jako muzyk oraz prowadzący warsztaty brał udział w wielu festiwalach i projektach muzycznych na całym świecie – w Nowym Jorku, Londynie, Porto, Krakowie, Lwowie i Berlinie.

Fabian Lasarzik, urodzony w 1970 roku, studiował komunikację i sztuki piękne, pracował jako dziennikarz i kurator sztuki. We wczesnych latach 90 - tych jeden z pierwszych organizatorów imprez z taneczną muzyką elektroniczną w regionie Ruhr. Pracował jako kurator i menadżer sztuki przez 12 lat, obecnie jest dyrektorem Wydziału Kultury i Sztuki w Unesco World Heritage Site Zollverein.